Placówki - Kawiarnie & Cukiernie - Expressowa

Expressowa Expressowa to przytulna z klimatyzowanym wnętrzem i darmowym dostępem do internetu kawiarnia, która zaprasza wszystkich przez 7 dni w tygodniu. W ofercie mamy szeroki wybór kaw, herbat, napojów oraz deserów. Prowadzimy również sprzedaż ciast z własnej pracowni „Expressowa”. Ich znakomity smak poczuć można w każdym ciastku, ciasteczku i tortach, które sprawią że Państwa uroczystość stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Nasz klimatyzowany lokal przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Fachowa obsługa i nastrojowa muzyka sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zorganizowania spotkań towarzyskich oraz kameralnych imprez rodzinnych jak urodziny, chrzciny czy komunie. Nasza sala pomieści 40 osób.

Przez cały rok w sprzedaży lody kulowe z pracowni Warta oraz certyfikowane rogale świętomarcińskie. Zimą rozgrzeją Państwa smakowe herbaty, a latem ugasi pragnienie mrożona kawa i orzeźwią tradycyjne lody gałkowe w wielu smakach.

PROMOCJE

Miejsce Przyjazne Seniorom Otrzymaliśmy certyfikat „Miejsca Przyjaznego Seniorom”, którym udzielamy 15% rabatu przy konsumpcji na miejscu za kwotę powyżej 10 zł.

Polecamy rogale świętomarcińskie

Kawiarnia „EXPRESSOWA”
Al. Marcinkowskiego 14
tel.: 61 852 25 07
tel. 691 888 103
k.expressowa@spolem-gss.com.pl

Pozostałe kawiarnie i cukiernie:
Expressowa Cukiernia    Expressowa Cafe
Expressowa WZ
cIASTKA BANKIETOWE
Torty
Expressowa WZ
GSS Społem Poznań
© 2014 www.spolem-gss.com.pl
Projekt i wykonanie: Tomasz Skoracki